Betonové Prefabrikáty

Inženýrství

Tým

Konstrukční Práce

Zkušenosti

Betonové Prefabrikáty

Nabízíme Vám rozsáhlý program dodávek a jsme Vaším kompetentním partnerem v oblasti betonových prefabrikátů. Mnohaleté průmyslové zkušenosti a inovativní nápady zaručují nejvyšší úroveň kvality a spolehlivosti.

Betonová prefabrikovaná konstrukce kombinuje výhody rychlé, suché prefabrikace s výhodami masivní kamenné budovy. Více o typech a použití betonových prefabrikátů se dozvíte zde. Průmyslová výstavba, komerční výstavba a vícepodlažní obytná výstavba Prefabrikované betonové díly jsou oblíbené a používají se mnoha způsoby.

– Typy betonových prefabrikátů –

Existuje mnoho způsobů, jak pracovat s betonovými prefabrikáty: prefabrikované díly, jako jsou vysokopevnostní sloupy, objímkové základy, trámy, ale i masivní stropní konstrukce, vazníky a trámy jsou dnes pevnou součástí současného pozemního stavitelství Stěnové systémy z prefabrikovaných betonových dílů , např. duté stěny nebo plné stěny, zaručují nejkratší dobu výstavby v obytných a komerčních budovách. Střešní vazníky z betonových prefabrikátů zaručují nejvyšší nosnost i při velkých rozponech. A také prefabrikované stropní systémy, článkové stropy nebo dutinové palubky jsou ekonomicky zajímavou alternativou.