Průmyslová Výstavba

Inženýrství

Tým

Konstrukční Práce

Zkušenosti

Průmyslová Výstavba

Ať už se jedná o administrativní budovu, komerční budovu, výstavbu hal, autobazar, autodílnu, průmyslové haly nebo celé kancelářské komplexy, na C-Unika s.r.o se můžete spolehnout i na konstruktivní poradenství, promyšlené a na míru šité plánování, kreativitu a plné nasazení. v komerční výstavbě. Samozřejmostí je důsledné vyhodnocování potřeb, procesně orientované projektové řízení zohledňující všechny funkční a energetické aspekty.

V případě komerční nebo průmyslové výstavby zohledňujeme kromě čistě stavebních investičních nákladů na vaši nemovitost také náklady na správu vaší nové nemovitosti, všechny aspekty šetrnosti k životnímu prostředí, reprezentativní přání i oficiální požadavky a zákony v plánování projektu.

V každé fázi výstavby získáte plnou transparentnost o aktuálním stavu realizace, nákladech a funkční bezpečnosti. Koneckonců, vaše nemovitost je důležitým článkem v řetězci pro zlepšení a maximalizaci vašich podnikatelských příležitostí. Pokud by se vaše komerční budova měla vejít do stávajícího souboru, je to pro nás také pěkná výzva.

Chcete více informací? Pak nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás.