Inženýrství

Tým

Konstrukční Práce

Zkušenosti

SPOLEČNOST

Srdečně Vás vítáme na stránkách společnosti C-Unika s.r.o!

Společnost C-Unika s.r.o. přebírá veškeré technické a výkonné práce a části jako generální dodavatel. Od založení společnosti C-Unika s.r.o. v České republice a dalších společnostech v Moldavsku – Polsku a Německu jsme nově založili také C-Unika s.r.o. našli naše zaměření všech činností a jsou vám nyní k dispozici jako osvědčený generální dodavatel. Součástí naší firemní filozofie je, že C-Unika s.r.o. preferuje spolupráci s řemeslnými firmami, které pocházejí z regionu a samozřejmě s vlastními vyškolenými kvalifikovanými pracovníky.

Máme různé reference, které hovoří pro náš neustálý vývoj v posledních letech. C-Unika s.r.o funguje podle 3 osvědčených principů:

1.Nabízíme Vám spolehlivost a kvalitu odborné firmy.
2. Profesionalita našich zaměstnanců a dosahování co nejlepších výsledků je pro nás samozřejmostí.
3. Jsme spolehliví a rychlí v provedení.

C-Unika s.r.o. jako řemeslná a stavební projektová firma. Kompletní řešení pro váš stavební projekt z jednoho zdroje. Společně s vámi vypracujeme praktické nápady pro vaše renovace nebo přestavby.

Pořízení bytového prostoru se správnou koncepcí, individuálně vhodné, až na klíč. Stavění s kompetencí a tradicí, od konzultace až po dokončení vašeho projektu, je naše řemeslo.

Společnost C-Unika s.r.o. plánuje a staví domy na klíč, přestavby a přístavby obytných prostor. Moderní přístavby lze dokonale začlenit do stávající struktury budovy tak, aby vznikl ucelený celkový obraz – se zkušenostmi 24 let a několika zavedenými společnostmi v zahraničí a ve stavebnictví jsme na naší straně vaším důvěryhodným partnerem a zároveň čas dívat se do budoucnosti.

Těšíme se na vaši podporu ve vašem budoucím projektu!

Vaše specializovaná firma a generální dodavatel.

C-Unika s.r.o.
Jeremiášova 1493/18A
Stodůlky (Praha 13)
155 00 Praha

NAŠE SLUŽBY

Průmyslová Výstavba

Betonové Prefabrikáty

Památník chráněných objektů

Stavební Inženýrství

GALERIE