Stavba Na Klíč

Inženýrství

Tým

Konstrukční Práce

Zkušenosti

Stavba Na Klíč

My v C-Unika s.r.o  jsme vaším spolehlivým stavebním partnerem pro realizaci vašeho vysněného domu. Ať už jsou vaše přání a představy jakékoli, s našimi dlouholetými zkušenostmi ve stavebnictví a týmem kvalifikovaných specialistů a důvěryhodných subdodavatelů vám garantujeme vysokou kvalitu a profesionální provedení vašich přání. Převezmeme za vás kompletní stavbu, vše z jedné ruky a maximální transparentnost nákladů.

V případě dotazů jsme Vám my, stavební firma, vždy k dispozici jako svědomitý partner. Ale nestavíme jen projekty na klíč, ale také nebytové budovy a komerční nemovitosti. Spolehněte se na kvalitu – dbáme především na dodržování nejnovějších energetických norem. Ušetřete na vedlejších nákladech a ne na komfortu bydlení díky moderní výstavbě a použití kvalitních stavebních materiálů.

Již více než 24 let plníme sen o stavbě dokonalého domu pro naše zákazníky, individuálně, na klíč a cihlu po cihle. Od osobní konzultace přes kvalitní realizaci stavby domu až po vaše spokojené nastěhování jsme vám s důvěrou po boku a zbavíme vás případného stavebního stresu.

Stavba na klíč znamená, že váš stavební projekt pochází z jednoho zdroje.

Jedná se o all-in-one řešení pro jakýkoli typ stavebního projektu a po dokončení plánování se nemusíte o nic starat. Dodávku a práce na místě provádíme výhradně my. To zajišťuje obzvláště vysoký stupeň flexibility a dodržování harmonogramů.

Máte-li obavy nebo dotaz, můžete nás kdykoli kontaktovat.